Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

Marzy mi się, aby pan Aamir zagrał z panem Shah Rukhem ;) Jakieś główne role... Obejrzałam tylko
dwa filmy z Aamirem- faana i gwiazdy na ziemi. Baaardzo przypadły mi do gustu ;)

Malvishia

Oooo... to zobacz sobie ghajini,,, bomba

vanessavanessa

Właśnie patrzyłam, ciekawie się zapowiada... Ale niestety na mojej stronie gdzie pobieram filmy t n t t o r r e n t jest ten film niestety bez napisów pl :( tak samo czekam na Jab Tak Hai Jaan po pl ;)
Jakie byś mi jeszcze filmy polecała pana Aamira? :) może będą ;)
Pozdrawiam ;)

Malvishia

W "Rebeliancie" zagrał fenomenalnie. Może spróbuj też czegoś starszego i romantycznego np. hinduskiej wersji Romea i Julii "Qayamat se qayamat tak" - to debiut Aamira. :)

_Summer_

Jacie ten mój program jest do niczego ;( przeczytałam na filmwebie o czym jest ten film i świetnie się zapowiada i jak zwykle lipa :(

Malvishia

Może spróbuj z chomiczkiem? ;)

_Summer_

Mam tam konto, mam dość filmów by tam wrzucać ale nie potrafię;p . Noga jestem ;D Muszę kogoś poprosić by punktów nazbierać ;) Na tym potralu muszę tez pościągać kilka filmów z moim ulubionym Shahrukhem ;)

Malvishia

Można też kupić transfer za kilka zł. ;)

Malvishia

Raczej się nie doczekasz. SRK nigdy nie zagra z Aamirem. Niezaprzeczalnie jest on wielką gwiazdą i osobowością, ale aktorsko przy Aamirze wypada raczej blado. Jest inteligentny i raczej nie będzie dążył do takiej konfrontacji. I żeby wszystko było jasne: bardzo lubię SRK, ale obejrzałam prawie wszystkie filmy obydwu panów i wnioski nasunęły się same.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones