Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

Aamir jest moim zdaniem najlepszym aktorem w Bollywood. W każdym filmie kreuje zupełnie inną postać, podejmuje się trudnych wyzwań i prawie zawsze sobie z nimi radzi. Znakomite kreacje w "Lagaanie", "Mangalu Pandey'u", czy "Fanaa", to popis jego ogromnych możliwości. Polecam wszystkie jego filmy.

Bhuvan

zgadzam się z tobą we wszystkim.
Pozdrawiam.

juhi122

Jak najbardziej sie z wami zgadzam,ponieważ jak uważam ze jest on poprostu stworzony do bycia aktorem:)
I to co napisałaś że potrafi poradzić sobie z każdą rolą jest prawdą, żeby zagrać daną role potrzeba dużo pracy w co Aamir wkłada dużo serca i za to go podziwiam:)

Pozdrawiam:>

sonia221

caukowiicie się zgadzam.
Pozdrawiam.

Krótki.

Fanaa3

Ja potwierdzam to co napisałyście:)
Ciesze sie że w Bollywood gra taki aktor jak on:*

Kajol777

Ja osobiście wolę SRK (nie bijcie, proszę), ale wg mnie Aamir jest świetny. Chce sobie kupić kilka filmów z nim. A Szaruka bardziej lubię, bo filmy z nim są lżejsze i radośniejsze, a z Aamirem poważniejsze i z bardzo głębokim przesłaniem - a żeby oglądać taki film trzeba mieć odpowiedni humor.

Leelie

Aamir właśnie po to wybiera takie filmy aby przesłać widzowi emocje jakich sam dostarcza i jakie niesie nam los. A co do szaruka to też go lubię ale moim zdaniem nie czuje się najlepiej w poważnej roli może właśnie dlatego wybiera takie bardziej " śmiechowe" role. Aamir jest natomiast wszechstronnym aktorem i potrafi zagrać każdą rolę.Dlatego Aamir to mój idol.
pozdrawiam ;)

Kajolka7

do tego filmy Aamira czesto odnosza się do rzeczywistości :) ...bardzo go szanuję za ten wklad w jakąś próbę uświadamiania społeczeństwa, identyfikowania się z nim, pokazania realiow, problemów...Taare zameen par, rang de basanti, 3 idiots...to tylko niektore. :)

Gatiniusha

zgadzam się w 100 % że to tylko niektóre filmy ;)
chyba nie widziałam jeszcze żeby aamir żle zagrał.

Fanaa3

taak każda jego rola jest odzwierciedleniem ludzkiego normalnego życia...polecam filmy z Aamirem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones