Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza rola Aamira ???
Ja myślę, że chyba w "Rebeliancie" sworzył najlepszą kreację. Chociaż w "Ghajini" i "Akele hum akele tum" też był świetny. ;)

_Summer_

Oh, Aamir ma tę zaletę, że bardzo często wybiera role trudne - a że w każdej gra świetnie, więc ciężko się tak zdecydować :) choć dla mnie na pewno będą to:

Qayamat Se Qayamat Tak - bo mnie zaczarował
Ghajini (nawet przykład teledysku "Beekha", gdzie grał z 5 albo 6 różnych osób, podrywających inaczej;))
Fanaa (druga część)
Earth (popisał się, podobnie jak w Ghajini miał tu dwa różne oblicza)
3 idiots

role zupełnie różne, a zagrane jednakowo świetnie :) a pozostali mają jakieś propozycje?

oldschool_punk00

I tu się zgodzę w każdym filmie gra świetnie, ale ja najbardzie uwielbiam Fanaa i Ghajini. A tak pozatym fajny z niego facet :)

_Summer_

DISCO FIGHTER!!! ;)
A tak na poważnie: ciężko wybrać, on w praktycznie każdym filmie jest perełką.
Uwielbiam go w Andaz Apna Apna i 3 Idiots-to jeśli chodzi o role komediowe.
Świetny w Earth i Raakh-bardzo złożone postacie,Raakh jest jednym z jego pierwszych filmów a już wtedy pokazał na co go stać.
Ghulam i Dil 8/10,po prostu za jego młodzieńczy urok i pozytywne zakręcenie.
No i oczywiście Ghajini...

carlilly

fakt, Aamir w "Raakh" też mi się podobał ale film całościowo już mnie nie zachwycił :) za to "Qayamat Se Qayamat Tak" było jego debiutem, a był w nim tak REWELACYJNY i razem z Juhi dopełniał tak równie świetną fabułę, że nic dodać, nic ująć :)

oldschool_punk00

Wiele bym dała, żeby zobaczyć go znów w duecie z Juhi. :)

_Summer_

haha ja też :) choć teraz już nie wyglądaliby tak słodko, jak wtedy, gdy byli młodsi, ale coś poważnego mogliby zagrać razem jak najbardziej:)

oldschool_punk00

Aamir wystąpi w duecie z Anushką Sharmą w najnowszym filmie !!! ;) To może być ciekawy duet, jak myślicie? ;)
http://krainabollywood.dbv.pl/news.php?readmore=1410

_Summer_

to ciekawy pomysł, poczekamy co się z tego urodzi:))

oldschool_punk00

Fajnie by było znów go zobaczyć w romantycznym filmie. :)

_Summer_

Warto dodać, że w "Earth" Aamir był rewelacyjny i zagrał nieco inną postać niż dotychczas. I to jego mroczne spojrzenie... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones