PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392916}
6,7 1 259
ocen
6,7 10 1 1259
Saawariya
powrót do forum filmu Saawariya

Jak w koncu skonczyl sie ten film? Bo przegapilam.... Ona w koncu byla z tym jej
przyjacielem, czy z tym brzydkim co gdzies tam wyjechal? I jesli z tym drugim, to co z tym
jej przyjacielem? Z gory dzieki za odpowiedz :)

ocenił(a) film na 9
chrisowata

została z tym brzydkim (Imanem?) , a co się stało z Rajem to trudno mi wytłumaczyć

ocenił(a) film na 9
natalka008a

dla mnie minusem tego filmu było ,że jednym z moim ulubionych aktorów jest SRK i właśnie Ranbir , nie lubię takich zakończeń gdy mój ulubiony bohater nie zdobywa tego czego chce

natalka008a

Dzieki, przelaczylam na reklamach i zapomnialam wrocic do filmu co mi sie baaaaaaaardzo czesto zdarza :) tak naprawde to z tego wszystkiego dobijaja mnie tylko te induskie imiona :)

ocenił(a) film na 2
chrisowata

z tym brzydkim? hehe, jak dla mnie to Raj był brzydki, a Imaan był ok.

ocenił(a) film na 8
chrisowata

"z tym brzydkim" haha :D Ale się zgadzam, bo nie przepadam za Salmanem Khanem. :)
Natalka008a: a ja tam lubię sad endy :)

ocenił(a) film na 9
Seniorita_Paulita

sad endy nie są takie złe ,ale zawsze pozostawiają u mnie taki smutek którego nie lubię

ocenił(a) film na 10
Seniorita_Paulita

tak się czepiają tego filmu a mnie on poruszył został taki smutek na cały nudny dzień :)

ocenił(a) film na 2
markus092

po czym smutek? chyba radość: że film się skończył xD

ocenił(a) film na 10
MsSeeQ

ktoś lubi jak się kotek włóczką bawi a ktoś jak mu cyganie grają

chrisowata

Zgadzam się z MsSeeQ .
Lecz nie był taki zły, a film był wspaniały.
Również nie przepadam za Salmanem Khanem ale ciesze się że na końcu był z Sakiną.

ocenił(a) film na 2
Kajol0308

Powiem tak Khan i Kapoor nie są w moim guście (chodzi mi oczywiście o ich urodę) ale jeśli miałabym wybierać do wolę Khana, bo Kapoor przypomina mi spedalonego cygana.

Przepraszam z góry fanów Kapoora.

ocenił(a) film na 9
MsSeeQ

każdy lubi co innego :)
ja fanką Kapoora to tak nie jestem , uwielbiam SRK ,ale Salmana to znieść nie mogę .

MsSeeQ

Ja osobiście nie mam nic do Kapoora i Khana, dobrze grają natomiast Shahrukh Khan jest z nich najlepszy.
Również nie są kompletnie w moim guście.Ale i tak lubie ich Salmana trochę mniej ale dobrze gra a to jest najważniejsze...:)

ocenił(a) film na 2
Kajol0308

i tak arjun rampal nie pobije swoją urodą żadnego indyjskiego aktora.

ocenił(a) film na 8
MsSeeQ

LOL, cytat dnia xD I jaki rym! :)
To debiut Ranbira i od tego czasu się już chłopak wyrobił. I pod względem gry aktorskiej i wyglądu. :)
Arjun Rampal fajny jest :D Tak jak i Siddharth, Abhishek Bachchan, Allu Arjun, John Abraham, Imran Khan i paru innych.. :)

ocenił(a) film na 9
Seniorita_Paulita

każdy ma swoje typy heheh

ocenił(a) film na 9
natalka008a

dorzucam do tych przystojniaków Ranveera Singha

natalka008a

proszę niech ktoś opisze jak to się toczyło po tym gdy Gulab kazała wyznać Rajowi że spalił liest do Imana.... bo chciałabym ocenić ten film ale oglądałam tylko do tego momentu.....

A jeśli chodzi o aktorów to z Ranbirem oglądałam tylko 2 filmy wiec jeszcze nie mam wyrobionego zdania co do jego talentów, z urody nie za bardzo mi sie podoba.... Salmana nie cenie ani za aktorstwo ani za wygląd (wręcz go nie lubię i unikam filmów z jego udziałem)
do moich ulubionych aktorów (ze wzgl na grę) bolly niewątpliwie zaliczają sie SRK i Abishek. lubię też Bacchana seniora, Roshana... Rampal też nie jest zły.

ocenił(a) film na 8
nikozjafm

SPOILERY: Sakina nadal łaziła na most i zachowywała się jak opętana. Gulab kazała mu pójść do Imana i powiedzieć, że Sakina na niego czeka. On polazł, nie znalazł Imaana i okazało się, że w miejsce gdzie miał list dostarczyć, nikt się nie pojawiał, więc mu ulżyło, że przesyłka i tak by do nikogo nie dotarła. Raj stwierdził, że Imaan nie istnieje a niania czy tam babcia Sakiny też wyznała jej, że okłamała ją, że Imaan był w ich domu niedawno. Wszystko wskazywało na to, że dziewczynę zdrowo pokręciło. Raj już się szykował że wyzna jej miłość, śpiewał jej tytułową piosenkę w klubie w międzyczasie :D Ogólnie był cały w skowronkach, dzwonił też do babci Lillian, że zaraz przyjdzie do niej przedstawić jej swoją wybrankę. Ta nagle usłyszała dzwony i na most poleciała. Wkurzony Raj poleciał do Gulab i powiedział jej, że może pokochać ją, skoro Sakina go nie chce. Gdy wyskoczył z tekstem, że chce być jej klientem i że zapłaci za każdą sekundę z nią, ona mocno się wkurzyła i kazała wyrzucić go na zbity pysk. No i jacyś ludzie od niej pobili go. Za chwilę chłopak znów spotyka Sakinę i ta wyznaje mu, że Imaan pewnie się nie pojawi i czy w takim razie on może sprawić, że zapomni o nim. Ten oczywiście oszalał z radości i tak sobie już idą razem i szykuje się na happy end to kto się pojawia na moście? A no Imaan. Okazuje się, że gość nie był zmyślony. Sakina leci do niego. Raj zostaje sam. The end.

Seniorita_Paulita

dzieki za streszczenie:) w takim razie beznadziejnie sie ten film skończył i nawet nie żaluję że go nie skończyłam...

ocenił(a) film na 8
nikozjafm

zapewne tak jak w opowiadaniu Dostojewskiego "Białe noce", na którym film jest oparty. Ja tam lubię sad endy. :)

ocenił(a) film na 8
Seniorita_Paulita

Bardzo dobrze, że nie została z Rajem. Chłopak miał niebywałe skłonności do agresji i przemocy! Pozatym strasznie się narzucał i te jego głupie żarty w stylu : Lecisz! I pcha Cię z tej wieży ..
Imaan to zupełnie inna sprawa. Mimo iż nie był najładniejszy to przynajmniej był o wiele lepszy z charakteru. Sakina dobrze zrobiła wybierając jego ;)

ocenił(a) film na 2
Seniorita_Paulita

oo:) dopiero teraz zauważyłam rym;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones