PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613918}

d:3

Dhoom 3
7,3 644
oceny
7,3 10 1 644
Dhoom 3
powrót do forum filmu Dhoom 3

Może ciut gorszy od drugiej części, ale i tak niezły. Fajny duet Katriny i Aamira. Piosenka "Malang" jest świetna. :)

ocenił(a) film na 7
Primroses

Dobry i tylko dobry, a mógł być dużo lepszy, pierwsza połowa świetna (dużo akcji, ciekawa fabuła, wspomniana piosenka Malang), a po intermission zaczęło się robić nudno, za dużo gadki i chyba za dużo przeznaczyli kasy na pierwszą połowę i na drugą już nie starczyło, końcówka niestety mnie rozczarowała.

ocenił(a) film na 7
joker_mroczny_rycerz

zgadzam się, 7/10

Primroses

Dostępny jest już gdzieś z polskimi napisami?

rebusz

Znalazłam na chom.ikuj wersję z ang napisami, ale jakość średnia. Lepiej poczekać na lepszą wersję.

ocenił(a) film na 7
rebusz

Tak są już polskie napisy :)

ocenił(a) film na 7
Seniorita_Paulita

Są wersje z Blu-raya 1080p i napisy pl również.

Seniorita_Paulita

Dziękuję, właśnie znalazłam. Dzisiaj wieczorem seans:)

rebusz

witaj ! Czy mozesz mi podac stronke z napisami do filmu dhoom3 nie moge znalezc

pamela65

Niestety regulamin nie pozwala skopiować linku. Wrzuć w google "dhoom 3 txt ". Pozdrawiam

rebusz

Dziekuje!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
Primroses

Film niestety uważam za gorszy od części poprzednich. Muzyka słaba jak dla mnie. W ogóle miałem wrażenie, że Jai i Ali to postacie drugoplanowe. Za dużo Sahira i Samara. Jednak w duecie tych braci było coś niesamowitego. Role bardzo dobrze przemyślane. Stała za nimi dość smutna historia. Do tego te nieszczęśliwe zakończenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones